"M jak miłość" odcinek 1433 - poniedziałek, 1.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia jest osiedlową aktywistką i broni niewielkiego boiska przed zagładą. Gdy dowiedziała się, że na jego miejscu ma powstać galeria handlowa, od razu ruszyła do akcji. Odwiedziła miejski urząd i napisała stosowne pisma. Na miejscu poznała też Leszka - syna decydującego urzędnika.

W 1433 odcinku "M jak miłość" Joasia znów zacznie walczyć o miejsce, w którym bawią się dzieci. Gdy zobaczy robotinkó demontujących kosze na boisku, zacznie się z nimi awanturować. Sprawa będzie na tyle poważna, że na miejsce przyjedzie policja i zatrzyma blondynkę!

Na komisariacie zjawi się Leszek, który zdradzi, że robotnicy z jego firmy mieli tylko odnowić boisko, a nie je zdemolować na rzecz galerii. Krajewski doda, że jego ojciec był pod wrażeniem zdeterminowanej mieszkanki i na jej prośbę postanowił zachować tę część parku.

Przystojniak uratuje Joasię przed nocą spędzoną w areszcie, ale w zamian poprosi, by razem z nim odwiedziła fundację, którą wspiera jego firma. Tam Leszek ujawni swój talent wokalny i tym skradnie serce Joasi.