Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kto oglądał ten program, ten wie, że para faktycznie zakochała się w sobie już przy pierwszym spotkaniu. Anita i Adrian wzięli ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego, a przez następne tygodnie w programie upewniali się, czy podjęli dobrą decyzję. Oni byli jedyną z trzech par, która zdecydowała się być ze sobą po zakończeniu zdjęć do programu.

Związek na odległość nie przekreślił ich miłości, a jedynie ją umocnił. Ich relacja rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Jeszcze rok temu byli dla siebie zupełnie obcymi ludźmi, a niedawno ogłosili, że oczekują narodzin swojego dziecka!

Anita i Adrian są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Często i chętnie publikują tam wspólne zdjęcia i dzielą się nowościami z prywatnego życia. To właśnie na Instagramie od pewnego czasu z zapałem odliczali dni do rocznicy ślubu. Już wtedy można było przeczuwać, że planują coś wyjątkowego na ten dzień. I chyba wiadomo, co zakochani postanowili zrobić!

Na ich InstaStories znalazły się zdjęcia sprzed roku, które zostały wykonane tuż przed ślubem. Nie tylko to zobaczyliśmy. Anita pokazała też aktualne nagrania, na których widać ją w białej sukni i Adriana w garniturze. Mężczyzna wykonuje też znaczący gest - kładzie palec na ustach, co może oznaczać, że to, co planują to na razie tajemnica. Chyba można się domyślać, że chodzi o ślub kościelny. Też macie takie podejrzenia?