O kryzysie w związku Michała i Dominiki Wiśniewkich mówiło się od momentu, kiedy ona wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jednak nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Wiadomość, jaką podzieliła się 11 marca Dominika Tajner-Wiśniewska, wprawiła w osłupienie. Za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że po 7 latach małżeństwa, rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. Według jej słów, to muzyk jako pierwszy złożył pozew o rozwód.

Jeszcze tydzień przed tą szokującą informacją nagrali wspólny filmik, w którym wyśmiewali się z wszelkich spekulacji na temat rzekomego kryzysu w ich związku. Później pojawiły się kolejne doniesienia, że ich relacja już od ponad roku nie była dobra. Trudno ocenić, czy to prawda, bo Tajner w rozmowach z mediami mówiła, że jest zaskoczona, że mąż żąda rozwodu. 

Sprawa rozeszła się wielkim echem. Czwarty rozwód Wiśniewskiego skomentowała jego pierwsza i druga żona. Zarówno Marta Wiśniewska i Magda Femme nie odpuściły sobie uszczypliwości. Mandaryna wyznała, że myślała, że jej były zmądrzał u boku Dominiki, natomiast Femme poleciła mu "dokupić kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego".

W końcu i sam Wiśniewski odniósł się do problemów z jeszcze obecną małżonką. Piosenkarz pojawił się w programie "To był rok" i właśnie tam zażartował sobie z rozwodu. Założeniem programu jest to, aby wraz z pomocą prowadzących - Anny Muchy i Antka Królikowskiego - goście cofnęli się w czasie i przypomnieli początki kariery. Pomóc mają w tym wyświetlane teledyski sprzed lat.

W piątkowym odcinku zobaczyliśmy teledysk do piosenki "Walczyk bujaj się" grupy Ich Troje. Wiśniewski wystąpił w nim w nietypowej charakteryzacji. Z ułożonymi dłuższymi włosami, z mocnym makijażem i z kolczykami. Taki widok zaskoczył Muchę. - Nie wierzę! - wykrzyknęła.

Na jej niedowierzanie odpowiedział Wiśniewski, który nawiązał do swojego kobiecego wyglądu z klipu, ale i do rozwodu - To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża - rzucił Wiśniewski. Po czym szybko dodał, że żartował. Zabawne?