"M jak miłość" odcinek 1430 - wtorek, 19.03.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Co wstąpi w Michała z "M jak miłość", że zachowa się jak zwykły drań i siłą będzie chciał uwieść Joasię? Ostrowski zażyje wcześniej narkotyki, które kupuje od Łukasza (Jakub Józefowicz). Pod wpływem wypalonego skręca da się ponieść pożądaniu, bo będzie miał dosyć, że atrakcyjna wdowa po Tomku (Andrzej Młynarczyk) stale trzyma go na dystans!

Jakiekolwiek będą motywy działania Michała, to w 1430 odcinku "M jak miłość" nie powinien tak potraktować Joasi! Zwłaszcza gdy Asia będzie sama w domu, wokół będą panowały ciemności, a Chodakowska poczuje się jak w pułapce. Bo Michał wejdzie do domu Joasi bez zaproszenia i zakradnie się do łazienki akurat gdy sąsiadka będzie brała prysznic.

Widok nagiej Joasi sprawi, że Michał zupełnie straci nad sobą panowanie. Nie ściągając z siebie ubrań dołączy do kąpiącej się sąsiadki i zacznie ją namiętnie całować. Początkowo w 1430 odcinku "M jak miłość" zdezorientowana wdowa odwzajemni pocałunku, ale gdy po chwili dotrze do niej co się dzieje uderzy Michała w twarz!

- Asia ma ogromny sentyment do Michała, bardzo go polubiła. Jest jej przykro, że tak to wszystko wyszło...Żaden mężczyzna nie może w taki sposób wkroczyć bez pytania. Ona była najpierw w szoku, przez chwilę na to pozwoliła, bo nie wiedziała jak się zachować, ale tak nie powinno być! Miała rozterki, bo Michał się w niej zakochał, czego Asia nie wiedziała. Wydaje mi się, że ta relacja nie jest zakończona... - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

Finał napaści Michała na Joasię w 1430 odcinku "M jak miłość" będzie taki, że Chodakowska zerwie z pisarzem wszelkie kontakty, zakończy przyjaźń, na której tak się zawiodła.

- Ja naprawdę nie to miałem na myśli! -będzie się tłumaczył Michał, ale jego wyjaśnienia nie trafią do Joasi.
- Nie chcę cię znać! Nie chcę, żebyś do nas przychodził, nie chcę żebyś dzwonił i trzymaj się od Wojtusia z daleka, rozumiesz?!- krzyknie na odchodne i zabierze Ostrowskiemu klucze do swojego domu.