Dominika Tajner-Wiśniewska wywołała w mediach prawdziwą burzę. Na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis informujący o tym, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Wpis bardzo szybko zniknął z sieci, ale w internecie nic nie ginie. Temat szybko podchwyciły plotkarskie media.

O kryzysie w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego spekuluje się już od kilku tygodni. Problemy w małżeństwie Wiśniewskich miały się zacząć w momencie, kiedy kobieta rozpoczęła próby do programu „Taniec z gwiazdami”. Michał miał być zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony, Wojtka Jeschke. Nie podobało mu się to, w jaki sposób tancerz dotyka Dominikę podczas prób.

6 marca, na dwa dni przed drugim odcinkiem „Tańca z gwiazdami” małżeństwo zorganizowało specjalną relację „na żywo” na Facebooku, w której zdementowali plotki dotyczące rzekomego kryzysu w ich związku.

Opublikowany przez Michał Wiśniewski Środa, 6 marca 2019

- Powiedz mi Dominika dlaczego cały czas mnie robisz w konia z tym Wojtkiem i Jackiem Jeschke? - pyta Wiśniewski na samym początku nagrania. - Jak ja byłem na treningach to byli tacy mili – mówi dalej.- No bo ich poprosiłam – odpowiada Dominika. - A sypiasz z nimi? - pyta, po czym obydwoje zaczynają się śmiać.

W dalszej części nagrania Wiśniewski zwraca się bezpośrednio do osób oglądających. - Siema wiara. To jest moja wyrodna żona i ja, jej wyrodny mąż. - Chciałam wszystkich zasmucić. Nie ma romansu ani z Wojtkiem, ani z Jackiem – mówi Dominika. - Szkoda – odpowiada jej Michał. - Bo jak już napisali to mogłabyś przynajmniej coś zrobić – tłumaczy Michał, powołując się na plotki, które pojawiły się w mediach.

- Chcielibyśmy powiedzieć po prostu, że robimy swoje i chyba dobrze, że mamy co robić. Dominika spełnia swoje marzenia… Radzimy sobie w życiu – powiedział Michał zwracając się znowu do internautów.

Na nagraniu para zaprezentowała też swoje tatuaże. Obydwoje mają na przedramieniu wytatuowane imię współmałżonka. Okazało się, że każde z nich ma już pomysł co zrobić z tatuażem, kiedy ich związek się rozpadnie. - Ja sobie dorysuje słoneczko i będę miał „Dominikanę” - powiedział Michał. - A ja tutaj zrobię sobie „anioł” i będę miała „Michał Anioł” - odgryzła się Dominika.

Później Dominika zapytała Michała wprost: – A ty ile masz teraz kochanek? Ile masz kochanek jak mnie nie ma na koncertach? - Wystarczająco – odpowiedział jej mąż.

W końcówce nagrania Michał i Dominika zaprosili wszystkich do oglądania nowego odcinka „Tańca z gwiazdami” i oddawania głosów na Wojtaka Jeschke i Dominikę. Powiedzieli, że nie przejmują się plotkami na swój temat, ani spływającym na nich hejtem.

Od czasu tego nagrania minął niespełna tydzień. Dzisiaj w obliczu wpisu Dominiki na Facebooku o tym, że Michał złożył pozew o rozwód, ten film nabiera jednak nowego znaczenia. Być może w tych plotkach było jednak ziarno prawdy…