Z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tylko oni postanowili kontynuować małżeństwo. Zdaje się, że nieśmiała znajomość na antenie TVN przerodziła się w prawdziwą miłość. Adrian i Anita nie szczędzą sobie publicznych czułości. Publikują coraz więcej zdjęć i niebawem zostaną rodzicami, o czym powiedzieli w "śniadaniówce".

Adrian postanowił skomentować pomysł wzięcia ślubu z nieznajomą osobą w tv. "Dziękuję ci żono za wszystko! Ślub z tobą był najbardziej porąbanym pomysłem, jaki mógł mi przyjść do głowy" - pisze na Instagramie.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuje Ci Żono za wszytko ! Ślub z Tobą był najbardziej porąbanym pomysłem jaki mógł mi przyjść do Głowy ????????????????????...ale dzisiaj uważam ze była to najlepsze decyzja w życiu jaką mogłem podjąć ????????‍♂️???????????????? Wszystkiego Najlepszego skarbie z okazji dnia Kobiet ????????????????????♥️???? PS: dziękuje za wszytko co dla mnie....dla nas...Dostałem od Ciebie ????????????. #loveisinthehair #slubodpierwszegowejrzenia #żonaadriana #8marca #dzienkobiet #feelgood #behappy #lifestyle #fotografia #dzienjakcodzien #rodzinaipies #peppathedog #chihuahua ???????????? @agnieszkapietrzykfotografia & @krzychuwasielewski A za resztę Odpowiedzialna była [email protected]_makeup

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

"Dzisiaj uważam, że była to najlepsza decyzja w życiu, jaką mogłem podjąć" - dodaje. Dziś Anita i Adrian są szczęśliwi! Uczestnik show TVN opublikował również piękne zdjęcia z ukochaną żoną. Widać, że są wyjątkowo szczęśliwi.

Kibicujecie Adrianowi i Anicie?