Stylizacje Dominiki Gwit prawie nigdy nie przechodzą bez echa. Aktorce znanej z dystansu do swojej tuszy zdarzają się modowe wzloty i upadki. Czasami potrafi zaskoczyć strojem świetnie dobranym do jej figury, a innym razem - jak w przypadku słynnej żółtej workowatej sukienki - ściągnąć na siebie falę drwin i hejtu. Dominika jednak się tym nie przejmuje i wkłada to, co akurat jej się podoba.

W Dzień Kobiet celebrytka postanowiła zaprezentować się już w typowo wiosennej odsłonie. Na prezentację kolekcji marki Cellbes przyszła w kwiecistej sukience i dżinsowej kurtce. Stylizację uzupełniały fioletowe czółenka z odkrytą piętą i dobrana pod kolor welurowa torebka. Najbardziej jednak zwracały uwagę odsłonięte nogi w zgrabnych bucikach. Fani nie mieli wątpliwości, że szpiczaste buty na szpilce zadziałały rewelacyjnie w przypadku masywnych nóg aktorki. Nie tylko optycznie je wydłużyły, ale także sprawiły, że łydki wyglądały szczuplej.

Uuuua! Petarda Domi

Jakie nóżki zgrabne. Pięknie!

Nareszcie jakieś kobiece i piękne buty. Cudnie pani wygląda.

Szpilki sztosik! Wkładaj takie częściej bo ci służą!

Super! Cudownie wyglądasz! Brawo tak trzymaj, bo dajesz kobietom przykład, że każda może się czuć pięknie i wyjątkowo i kobieco, bez względu ile kg ma, ile cm.

Zgadzacie się?