Uczestniczki "Sanatorium miłości" niejednokrotnie wspominały, że świetnie czuły się w swoim towarzystwie podczas nagrań do programu i cała grupa uczestników bardzo się zaprzyjaźniła.

Małgorzata wyjawiła nawet w jednym z wywiadów, że chętnie wybrałaby się znów do sanatroium, ale już bez udziału kamer. Niebawem nadarzy się ku temu okazja i uczestniczki będą mogły snów spędzić trochę czasu razem.

Nina, Wiesia, Małgosia, Teresa, Walentyna i Joanna wracają do uzdrowiska "Równica" w Ustroniu i mają ku temu dobry powód. Jak się okazuje, panie otrzymały zaproszenia na weekend w SPA z okazji Dnia Kobiet i zamierzają skorzystać z wyjątkowej oferty.

– Podczas prezentacji nowej ramówki w TVP dostałyśmy eleganckie koperty, już myślałyśmy, że z forsą, a tam było zaproszenie na zabiegi – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Janina Busk. – Forsy nie ma, ale jest przyjaźń, i to ta prawdziwa, więc jedziemy – dodała.

Jak podaje tabloid, w planach jest jeszcze jeden punkt wycieczki. Panie mają zamiar odwiedzić dom Walentyny, w położonym niedaleko Mikołowie. Tam, w domowym zaciszu, chcą nagadać się do woli i powspominać chwile spędzone w pełnym, 12-osobowym gronie. To niewątpliwie będzie mile spędzony czas!