Zmarłego pożegnali uczestnicy "Sanatorium miłości" (wśród nich m.in. Wiesława Kwiatek), prowadząca Marta Manowska, ale także prezes TVP, Jacek Kurski, który złożył wieniec na jego grobie. Jak podaje portal Wp.pl, jeden z fanów Cezarego wyrecytował na jego pogrzebie wiersz.

Do których smutnych myśli powoli czai się melancholia. Całun śmierci zakłada buty, a my patrzymy Cezary w twe oczy. Wszyscy zmartwieni i bezradni. Żegnaj elegancie piękna i wdzięku. Żegnaj dandysie śpiewu, tańca i gracji. Żegnaj aktorze "Sanatorium miłości". Tylko echo twojego głosu w ciszy śpiewa ballady Elvisa Presleya. Jeżeli tam, gdzie teraz przebywasz, potrzebna ci jest nasza pamięć, to zaręczamy cię, że ją masz. Jeżeli tam, gdzie teraz jesteś potrzebne ci są nasze wspomnienia, to spójrz w każdy dzień życia, my będziemy pejzażem do twojego obrazu wspomnień. W magicznych ogniach zniczy jest portret twojej twarzy i serca - cytuje wiersz portal Wp.pl.

Wspomnienie upamiętniające Mocka pojawiło się też na FB programu.

Dzisiaj, w tej chwili, żegnamy naszego Cezarego... To trudny, bolesny i niezwykle smutny moment. Tu i teraz możemy już tylko podziękować Mu za udział w programie, za swoją obecność, i za to ile dał nam wszystkim siebie i od siebie... W takiej chwili niełatwo o słowa... Te nie są w stanie wyrazić wszystkiego, a nierzadko są one po prostu zbędne... Cezary na pewno Cię nie zapomnimy, będziesz jeszcze długo z nami...Spoczywaj w pokoju....