Ewa Farna w dość nietypowy sposób pochwaliła się, że spodziewa się dziecka. 25-letnia wokalistka opublikowała na Instagramie krótki klip, w którym pojawiły się ujęcia z wesela z Martinem Chobotem oraz zdjęcia Ewy w zaawansowanej ciąży. Okazuje się, że Farnej przez kilka miesięcy udało się utrzymać ciążę w kompletnej tajemnicy. Nie chce jednak, by po jej wyznaniu w mediach rozszalała się burza spekulacji odnośnie płci dziecka, dlatego od razu podzieliła się tą informacją ze światem.

Jakiej płci jest dziecko Ewy Farnej?

Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem i zdradziła, że urodzi chłopca.

Dziękujemy z całego serca za wszystkie gratulacje!

Jestem szczęśliwa, że mogliśmy się nacieszyć tą świadomością sami przez parę miesięcy a potem podzielić się z wami poprzez utwór, jak na piosenkarkę przystało. I ogromnie nam milo, że się piosenka podoba. O, jak ja lubię niespodzianki. W czasach kiedy się zaokrąglałam, czytałam jednocześnie z uśmiechem na twarzy artykuły, jak mocno schudłam, jak to zrobiłam, ze przeszłam ogromna metamorfozę, drastycznie tracę na wadze, że się za siebie zabrałam, fani są zachwyceni moja figura.

Jakie z tego wyciągnąć wnioski, zostawiam dla was.

Piszę o tym dlatego, że zacznie się prawdopodobnie okres spekulacji, zmyślonych „informacji”, domniemań i opinii na temat co powinnam a czego nie powinnam robić. Ważne i przede wszystkim - prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Myślę, ze już nieraz Was o tym przekonałam. Aby wyprzedzić przynajmniej jedna falę spekulacji... spodziewam się syna (oczywiście o ile nie siedzi tam “cała mama” - babka z jajami i bawi się pępowiną).