Anita i Adrian poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsze spotkanie pary miało miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas ich własnego ślubu. Z dwojga obcych sobie osób stali się małżeństwem, a już wkrótce zostaną rodzicami.

Radosną nowiną podzielili się z fanami podczas wywiadu dla "Dzień dobry TVN". Zaraz po programie wstawili na swoje profile zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Anita i Adrian pozują ubrani na biało, w dziecięcym pokoju. Zdradzili, że będą mieli syna.

- Czasami aż brak słów, by wyrazić wszystkie uczucia. Rok temu nie pomyślelibyśmy nawet jak wiele niespodzianek przyniesie nam los, ile wspaniałych doświadczeń i nowych wyzwań. Wiem, że mój mąż będzie najlepszym tatą pod słońcem! - napisała Anita.

- Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie ???? ????????☺️. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd... dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA ???????????????? ???????????? Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie???????? - dodał Adrian.

Już teraz życzymy im wszystkiego najlepszego!


Wyświetl ten post na Instagramie.

Rok temu biegałem, skakałem z radości ! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach !???? Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie ???? ????????☺️. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd... dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA ???????????????? ???????????? Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie???????????????? #szczesliwy #dumny #rodzina #tahistoriawydarzyłasięnaprawdę #ślubodpierwszegowejrzenia Foto. @agnieszkapietrzykfotografia @krzychuwasielewski Wystrój juniora zadbała między innymi: @caramella_interiors

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)