Co więcej para zdradziła też płeć malucha!

Spodziewamy się synka -  ogłosił szczęśliwy tata, Adrian.

Urodzi się już niebawem. Całkiem długo udało nam się utrzymać to w tajemnicy - dodała Anita.

Jesteśmy w trakcie przepychania negocjacji co do imienia dziecka. Dyskusja jest otwarta - dodał Adrian.

To Anita marzyła o powiększeniu rodziny.

Anita podsuwała mi od jakiegoś czasu, że fajnie byłoby, gdyby pojawił się ktoś mały - dodał Adrian.

Do tej pory Adrian mieszkał w Szczecinie, a Anita w Krakowie, w programie Anita wyznała, że przeprowadziła się do męża. Oboje lubią podróżować - w te Walentynki pojechali do Aten, magicznego dla nich miejsca, bo tam właśnie pojechali w podróż poślubną.

Dobrą wiadomością podzieliła się też sama Anita na Instagramie zamieszczając zdjęcie z sesji ciążowej.

Czasami aż brak słów, by wyrazić wszystkie uczucia. Rok temu nie pomyślelibyśmy nawet jak wiele niespodzianek przyniesie nam los, ile wspaniałych doświadczeń i nowych wyzwań. Wiem, że mój mąż będzie najlepszym tatą pod słońcem! - napisała.

Zdjęcie z tej samej sesji dodał też Adrian.

Rok temu biegałem, skakałem z radości ! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach! Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd... dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA. Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie.

We wcześniej pokazanym mini reportażu para przyznała, że sprawiła sobie też psa, o którym marzyła Anita i urządziła już pokój dla synka, który wcześniej był sypialnią Adriana.

Para już wcześniej zapowiedziała, że mają dla fanów niespodziankę, ale takiej informacji chyba mało kto się spodziewał. Gratulujemy!


Wyświetl ten post na Instagramie.

Rok temu biegałem, skakałem z radości ! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach !???? Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie ???? ????????☺️. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd... dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA ???????????????? ???????????? Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie???????????????? #szczesliwy #dumny #rodzina #tahistoriawydarzyłasięnaprawdę #ślubodpierwszegowejrzenia Foto. @agnieszkapietrzykfotografia @krzychuwasielewski Wystrój juniora zadbała między innymi: @caramella_interiors

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)