Ewelina wzięła udział w ostatnim sezonie "Rolnik szuka żony". W programie razem z Kasią i Jessiką (!) walczyła o serce Krzysztofa. To właśnie Ewelina została wybrana przez Krzysztofa (a może raczej tylko ona została na gospodarstwie), jednak ostatecznie Krzysztof porzucił Ewelinę, bo stwierdził, że nic do niej nie poczuł.

Ewelina na szczęście nie płakała długo po rolniku - wkrótce znalazła nową miłość, a teraz poddała się makijażowej metamorfozie! Makijażystka posługująca się nickiem co_karolina_zmaluje wykonała jej wieczorowy makijaż mocno podkreślający oczy. Wisienką na torcie była niebieska kredka na dolnej powiece.

Kilka dni temu zostałam zaproszona przez @co_karolina_zmaluje na metamorfozę tj. makijaż + fryzura. Jak widać na zdjęciach Karolina mega zaszalała, całkowicie zmieniła moją twarz. Ja sama przeżyłam szok, gdy pokazała mi efekty swojej pracy. Obydwie byłyśmy zachwycone. Na co dzień maluję się delikatnie, a fajnie było zobaczyć swoje inne oblicze - napisała Ewelina.

Metamorfozą pochwaliła się też makijażystka.

Ostatnio miałam cudownego gościa czyli @evelinee977, która była uczestniczką @rolnikszukazonytvp i na niej wykonałam tę oto metamorfozę. W końcu mogłam się wyżyć artystycznie i dzięki Ci wielkie Ewelino za to. Jak Wam się podoba Ewelina w takiej odsłonie? - napisała.

W "Rolnik szuka żony" Ewelina niemal nie nosiła makijażu. Zobaczcie, jak się zmieniła. W której odsłonie bardziej wam się podoba?