Łukasz Sędrowski i Agata Rusak to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Ich nagłe i niezwykle namiętne uczucie, które wybuchło już w pierwszym odcinku, wydawało się widzom dość podejrzane. Zakochani nie przejęli się jednak krytyką na swój temat i wbrew niektórym hejterom, wciąż się kochają.

Ostatnio Łukasz opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, który wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Szczęśliwego Nowego Roku 2019????????????

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

"Dwoje ludzi których los postawił na swojej drodze.... Ongiś nawet nie marzyli o szczęściu które czeka na swoje spełnienie. Samotność bezkresna ingeruje podświadomie. Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty a w sercu odwaga i nadzieja, która daje nieograniczoną siłę na lepsze jutro i wiarę w człowieka, która nigdy nie gaśnie. Zwykły rolnik i niezwykła kobieta, których połączyła miłość!" - napisał enigmatycznie (zachowano oryginalną pisownię).

Część internautów zaczęła zastanawiać się, co tak naprawdę autor miał na myśli. Inni skupili się na osobliwej sklejce zdjęć, którą wraz z postem zamieścił rolnik. Nie wszyscy są też pewni, czy mężczyzna na fotografii, to aby na pewno Łukasz. Niektórzy też dziwią się, dlaczego Sędrowski zdecydował się zamieścić czarno-białe fotografie z przeszłości. A wy, jak to interpretujecie?