Świąteczna ozdoba

Stephanie Coueignoux z Massachusettsw jednym z lokalnych sklepów z używanymi rzeczami kupiła bożonarodzeniową ozdobę z kształcie serca. Zapłaciła za nią zaledwie 3 dolary (około 11 złotych). Jedynym powodem, dla którego to zrobiła, był fakt, że bardzo jej się podobał blask przedmiotu przy zapalonym świetle.

Ornament przedstawiał anioły i wikingów. Od samego początku zwrócił moją uwagę – wspomina Stephanie


Ozodoba, która skrywa w sobie pewną tajemnicę

Okazuje się, że ozdoba była nie tylko piękna, ale również niezwykle wartościowa – przynajmniej dla kogoś. Kiedy Stephanie dotarła do domu, postanowiła dokładnie przyjrzeć się ornamentowi. Kiedy powiesiła go i zapaliła światło, zobaczyła, że w środku ozdoby coś się porusza.

W środku znajdowały się dwie małe piłeczki– mówi Stephanie

Po chwili ozdoba w kształcie serca wypełniła się pudrową substancją.

Stephanie jest przekonana, że to nie jest tylko zwykła ozdoba lecz coś zdecydowanie bardziej cennego –urna z popiołem zmarłej osoby w środku. Kiedy zdała sobie z tego sprawę, postanowiła odnaleźć jej prawowitego właściciela. W tym celu opublikowała jej zdjęcie na Facebooku i opisała całą sytuację.

Historia Stephanie jest najlepszym dowodem na to, że należy dokładnie przyglądać się używanym przedmiotom. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, jak wielką tajemnicę mogą w sobie skrywać.