To zdanie podzieliła spora część internautów.Na tym jednak nie poprzestała…

Paulina zaznaczyła także w swoim poście, że Agata na pewno będzie jeszcze płakać przez Łukasza. Na odzwierciedlenie tych słów w rzeczywistości nie trzeba było długo czekać.

UdostępnijRolnik szuka żony

Zażarta kłótnia uczestników programu

Spotted: Szczytno opublikował w ostatnim czasie informację o tym, jak rolnik Łukasz wdał się w ostrą wymianę zdań ze swoją narzeczoną przed filią popularnej pizzeri. Choć imiona we wpisie nie zostały podane, internauci nie mieli najmniejszych wątpliwości, że chodzi właśnie o wspomnianego wcześniej Łukasza i Agatę.

Nie pozdrawiam gwiazdy z programu TVP1, któranie ma poszanowania do swojej wybranki.Twoje darcie się było słychać aż przed lokalem „Da Grasso”, w którym byleś dnia 26.11.2018. Widać, jak ludzie się zmieniają po zaręczynach. Mam nadzieję, że ta kobieta pójdzie po rozum do głowy i cię zostawi – czytamy we wpisie Spotted: Szczytno

Po takim wpisie Paulina z pewnością odetchnęła z ulgą, że Rolnik nie wybrał właśnie jej. Internauci wyrazili także nadzieję, żę Agata szybko się opamięta i zostawi nieokrzesanego mężczyznę. Myślicie, że już wkrótce odważy się podjąć taką decyzję?