Zakochani są wśród nas

Uczestnicy przychodzą do programu by znaleźć miłość swojego życia. I ją znajdują. Tak jak chociażby Łukasz i Agata oraz Grzegorz i Dorota z piątej edycji, która całkiem niedawno miała swój emocjonujący finał.

Tym samym plotki o rozstaniach i kłótniach tych par zostały błyskawicznie rozwiane. Wszyscy wyglądają na szczęśliwych. A uśmiechy na ich twarzach wyrażają więcej niż 1000 słów.

W parze i samotnie

Gdy po jednej strony kanapy siedzą Małgorzata i Paweł, po drugiej jest wyraźnie zasmucony Jan. Najstarszy uczestnik podczas finału zerwał z Małgosią i liczył na to, że uda mu się z Marią. Nic z tego. W świątecznym odcinku pojawi się sam.

Kasia i Piotr


W wyjątkowym odcinku pojawili się także Piotr i Kasia, których widzowie mogą kojarzyć z czwartej edycji.

Mikołaj świeżo po ślubie


No przecież! Świąteczne wydanie show TVP nie mogło odbyć się bez największego show-mana, Mikołaja. Rolnik zakochał się po programie, wziął ślub i razem z Martą tworzą szczęśliwe małżeństwo. Nie trzeba nic mówić, wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia.

Krzysztof też sam


Niestety, zdaje się, że Krzysztof wciąż jest sam. W finale zapewniał, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem u kobiet. Niestety, wciąż się nie zdecydował na poważny związek.

Zachwycająca Manowska


Wisienką na torcie jak zwykle była Marta Manowska, która... wyglądała zjawiskowo.

Da się w tym przypadku odczuć brak Bardowskich, którzy do tej pory pojawiali się praktycznie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach związanych z programem. A tu takie zaskoczenie...

Czekacie na świąteczny odcinek "Rolnika"?