Bohaterami nowego programu są pary borykające się z poważnymi problemami w związku. Wszystko ma jednak rozwiązać szczera rozmowa z Żyłą w roli mediatora. "Lepiej walnąć prawdą między oczy niż męczyć się, żyjąc w żalu i niszczącym nas kłamstwie" - możemy przeczytać w przesłanym przez stację materiale prasowym. Kto, jak kto, ale Justyna Żyła nadaje się do tej programu jak nikt inny.

- Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo – podsumowuje Przemek Petryszyn, Prezes R.D.F. Entertainment, właściciel kanału Active Family.

Życie po rozwodzie z Piotrem Żyłą powoli zaczyna się więc układać. Fani Justyny na pewno są ciekawi, jak wypadnie w swojej nowej roli. Szykuje się nowy hit? 

Pilotażowy odcinek "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do końca!" już 18.12 o godz. 22 na kanale Active Family. 


Wyświetl ten post na Instagramie.

12 lat temu ... ????około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole ????????????????‍????‍????????????‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym????#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok????#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi ????????#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla????

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)