Małgorzata Rozenek to synonim elegancji i dobrego smaku – nie bez przyczyny została polską "perfekcyjną panią domu" i prowadzącą program "Projekt Lady". Choć dziś uczy Polki wyczucia stylu i dobrych manier, jeszcze kilkanaście lat temu prezentowała się zupełnie inaczej.

O Małgorzacie Rozenek-Majdan zrobiło się głośno w 2012 roku, gdy została mianowana polskim odpowiednikiem Anthei Turner, gospodyni brytyjskiej wersji programu "Perfekcyjna pani domu". Rozenek gościła jednak na ściankach już kilka lat wcześniej, jako towarzyszka ówczesnego męża, aktora Jacka Rozenka.

Tak para prezentowała się w 2004 roku.

W 2009 roku Rozenek wzięła udział w konferencji dotyczącej in vitro. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że skorzystała z metody in vitro podczas starań o dziecko.


W 2010 roku ciężarna Rozenek była gościem programu "Dzień Dobry TVN". Opowiadała wtedy o zaletach państwowego płatnego przedszkola prowadzonego przez ambasadę Francji, do którego chodził jej starszy syn.

W 2011 roku znów pojawiła się w programie.


Tak wyglądała podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN w 2012. "Perfekcyjna pani domu" diametralnie zmieniła wizerunek.

W 2015 roku pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła.

Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca nawet, kiedy ma na sobie dres. W niczym nie przypomina dawnej siebie.