Według naukowców w ludzkich dłoniach ukryte są tajemnice dotyczące osobowości. Cały sekret tkwi w serdecznym palcu, ponieważ – to on świadczy o tym ile testosteronu otrzymaliśmy będąc jeszcze w łonie matki.

Jesteś gotowy dowiedzieć się czegoś na temat swojego charakteru? Wyprostuj lewą dłoń i porównaj ją z poniższymi obrazkami

Typ A: palec serdeczny dłuższy od wskazującegoJesteś czarujący! Ogólnie rzecz biorąc ludzie z takim układem dłoni bardzodobrze wyglądają, są pełni uroku i idealnie dogadują się z innymi. Jednak potrafią być takżeagresywni i skłonni do podejmowania ryzyka. Według naukowców takie osoby, zarabiają więcej od swoich kolegów.

Typ B: palec serdeczny jest krótszy od palca wskazującego


Ten układ należy do ludzi, którzy mająsilną wiarę w siebie, a nawet mogą mieć predyspozycjenarcystyczne– są naturalnymi liderami.Lubią przebywać w samotności i denerwują się, gdy ktoś im przeszkadza. W miłości nie wykonują pierwszego kroku. Ponadto ich zmysły są często bardziej rozwinięte niż u innych.

Typ C: palec serdeczny i wskazujący są tej samej długości


Ta grupa to ludzie, dla których liczy sięmiłość i pokój. Są dobrymi mediatorami i kochającymi, wiernymi partnerami. Często są bardziej zrównoważeni niż inni, a takżespokojni i skryci. Należą do osób, które wolą słuchać niż mówić.Potrafią pocieszyć i docenić innych, kiedy ktoś naprawdę tego potrzebuje.

Którym typ odpowiada Twojej osobie? Zgadza się z Twoimi cechami charakteru?