"Uwaga, ktoś się włamał i przejął konto Rafała" - napisała gwiazda pod pierwszym z dwóch dodanych tego dnia zdjęć w mediach społecznościowych. "Proszę zgłaszajcie jego konto, aby szybciej Instagram zareagował! Włamał się jakiś Rosjanin (bo wyskakuje info, że zmiana hasła poszła na rosyjski mail) ... i nie możemy odzyskać konta (...) Będziemy wdzięczni za pomoc! Co za świństwo!".

Następnie aktorka dodała kolejne zdjęcie, tym razem przedstawiające ją i jej męża tuż po wyjściu z imprezy.

"Jakiś rosyjski (nie zawaham się użyć tego słowa) ku**s włamał się na konto Rafała, (...) połączył jego maile z innym kontem i wszystko szlag trafił!" - pisze Kurdej-Szatan pod drugą fotografią. "Wygląda na to, że trudno będzie je odzyskać... Jest wściekły i załamany, za dwa dni premiera jego nowego singla (...) P.S. specjalnie dla was nasze prywatne foto po wyjściu z 18tki 'M jak Miłość'".


Wyświetl ten post na Instagramie.

I niestety . Jakiś rosyjski ( nie zawaham się użyć tego słowa ) KUTAS !!! włamał się na konto Rafała ( wiemy ze rosyjski, bo gdy Rafał próbował odzyskać hasło to byla informacja, że dane zostały wysłane na mail [email protected] :/// ) , połączył Jego maila z innym nowym kontem i wszystko szlag trafił !!!! Wygląda na to, że trudno będzie odzyskać ... Jest wściekły i załamany, za dwa dni premiera Jego nowego singla :(((( założył nowe konto ... @rafal.szatan_this_is_me - chciałabym mu sprawić przyjemność ! Klikajcie lawinowo !!! ???? niech będzie Was jeszcze więcej niż było !!! A było już ponad 60 tys :((( P.S. Specjalnie Dla Was nasze prywatne foto po wyjściu z 18tki M jak miłość ????

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wsparcie fanów najwidoczniej pomogło, gdyż po kliknięciu w stare konto Rafała wyświetla się komunikat o tym, że zostało usunięte. Komentarze pod jej postami sugerują, że nie jest to odosobniona sytuacja. Wiele osób zetknęło się z tym, że musieli udowadniać, iż to oni są właścicielami konta lub walczyć o usunięcie przejętego profilu.