Marlena Magdalena Pańkowska zadebiutowała na muzycznej scenie 26 lat temu, pod pseudonimem Shazza. Szybko została okrzyknięta mianem „królowej disco polo”. Fani do dziś bardzo dobrze znają jej największe hity. Utwory "Bierz co chcesz", "Baiao Bongo", "Egipskie noce", „Pieski małe dwa” - przed laty nuciła niemal cała Polska. Gwiazda słynęła z doskonałej figury i charakterystycznej czarnej fryzury. Nieraz podkreślała w wywiadach, że fascynuje ją kultura starożytnego Egiptu. Dlatego też zarówno jej fryzura, jak i pseudonim nawiązywały do egipskich księżniczek.

Jak dzisiaj wygląda, 51 letnia już Shazza? Ostatnio Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu na Instagramie ich wspólne zdjęcie.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Shazza.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Zdjęcie wywołało prawdziwą furorę wśród fanów artystki.

"Moja idolka z dziecięcych lat", "Moi idole młodości", "Królowa" - czytamy w komentarzach. Okazuje się bowiem, że kobieta, pomimo upływu czasu, niewiele się zmieniła. Pozostała wierna swojemu egipskiemu wizerunkowi. Fryzura i makijaż utrzymane są w dalszym ciągu w stylu Kleopatry. Na uwagę zasługuje także jej młodzieńczy wygląd.

Jesteśmy pod wrażeniem. A wam jak się podoba?