Czy Paweł i Julka w "M jak miłość" wezmą ślub?

W „M jak miłość” Julka tylko czekała na rozwód Pawła z Katią (Joanna Jarmołowicz), by mieć go tylko dla siebie, ale nic z tego. Gruzinka nie zniknie z życia Zduńskiego, a na dodatek Kalina (Karolina Sawka) straci dla niego głowę!

-Rozwód Katii I Pawła jest dla Julki nadzieją, że troszkę się w ich relacji uspokoi. To nie wynika  z tego, że Julka czuje się zagrożona, czy czuje jakiś dyskomfort w stosunku do innych pań. Wydaje mi się, że chce nadrobić za siebie i za partnera, ale chęci to nie wszystko. Bardzo trudno jest zmusić kogoś do miłości – powiedziała Joanna Kuberska w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Kryszakówna znów będzie musiała walczyć o uwagę ukochanego, ale ostatecznie uda jej się go namówić na wyjazd w jej rodzinne strony.

W premierowych odcinkach „M jak miłość” Julka przedstawi Pawła rodzicom, ale to nie będzie dobry pomysł.  Zduński będzie jakby nieobecny…
-Paweł? Jesteś tu, czy myślami gdzieś daleko stąd? 
-Mam dużo pracy – skłamie Zduński, który myślami będzie z Katią lub Kaliną… kto to wie?

-Te wszystkie znaki, które Paweł dostaje, one nie są jednoznaczne. Po prostu będzie czekał na rozwój sytuacji – skomentował Rafał Mroczek w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Gdy na rodzinnym spotkaniu w domu Julki padnie pytanie o ślub, Paweł zda sobie sprawę, że zabrnął za daleko. -Mam nadzieję, że nie będzie już więcej przez ciebie płakała? Powiedz mi Paweł, kiedy ślub? – zapyta ojciec dziewczyny i spłoszy jej partnera. Paweł bowiem nie zgodzi się na kolejny ślub – tym bardziej, że Julki wcale nie kocha!

Co wydarzy się dalej? Jak już kiedyś informowaliśmy – Paweł brutalnie zerwie z Julką!