Grzegorz przejechał aż 650 km by zobaczyć Dorotę (22 l.), która mieszka w Bieszczadach. Poznał jej mamę Grażynę, tatę Stanisława, babcię, brata Romana, brata Piotra, siostrę Angelikę i siostrę Renatę. Krzysztof wybrał się do Lublina, gdzie poznał rodziców Eweliny (21 l.) - mamę Grażynę i tatę Wiesława.

Marek pojechał do Jasła pociągiem. Poznał siostrę Aleksandry (38 l.) - Gabrielę. Ola zapytała Ostrowskiego o książki. Ten przyznał, że nie czyta. Jan przyjechał do Katowic, do Małgorzaty (44 l.). Łukasz przyjechał do Agaty do Garwolina. Okazuje się, że para już spędziła razem trochę czasu. 31-latka została na Mazurach na urlop! Sędrowski podarował jej czerwone róże. Na niebie pojawił się bocian. Czyżby plotki o ciąży Agaty się potwierdzały?

U Doroty wielki sękacz i rodzinna atmosfera. Była gra na akordeonie i śpiew. Siostra Renata (ale podobna do Doroty) twierdzi, że już za dwa lata będzie ślub.

Krzysiek i Ewelina jedli lody.  Rolnik stwierdził, że wybranka nie jest puszysta i dobrze gotuje. Trzymali się nawet za ręce. Marek i Ola byli na przejażdżce rowerem. Byli także w skansenie i lepili garnki. - Głaskaj co innego a nie naczynia - dała mu do zrozumienia Aleksandra.

Córka Małgorzaty rozmawiała z Janem telefonicznie. Pozwoliła mu nocować w swoim pokoju.

Łukasz i Agata chcieli iść do kina, ale nic ciekawego nie grali. Wybranka rolnika pokazała mu swoją szkołę średnią. było też spotkanie ze znajomymi. Na razie nie poznaliśmy jeszcze licznej rodziny Agaty. Grzegorz i Dorota wybrali się na grzyby. Byl buziak w lesie. 

Krzysztof chciał się dowiedzieć, czy w Lublinie są dyskoteki. Ewelina zabrała go jednak na trampoliny. Lublinianka stwierdziła, że była na etapie negocjacji, w sprawie nocowania rolnika u niej w mieszkaniu.

Jan i Małgorzata pojechali do starej kopalni w Zabrzu. Byli ponad 300 metrów pod ziemią. Kobieta przyznała, że jej ojciec był górnikiem. Rolnik już myśli o wieczorze z "Małgonią".

Grzegorz Toczyłowski głaskał nogę Doroty. Był także temat dzieci i seksu przed ślubem. Grzesiek jest za, Dorota natomiast mówiła, że jej wiara na to nie pozwala.

---

Krzysztof Zembrzuski pojechał do 21-letniej Eweliny z Lublina. Według plotek internautów para nie jest już razem. Łukasz Sędrowski (36 l.) udał się do Agaty Rusak (31 l.) spod Garwolina, która jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Przypomnijmy, że wybranka rolnika ma aż 10-cioro rodzeństwa, a widzowie insynuują, że para jest już po słowie, a dziewczyna może być już nawet w ciąży. Jan Widuliński (58 l.) wybrał się do Małgorzaty (44 l.) ze Śląska.

Grzegorz Toczyłowski (31 l.) pojechał do Doroty (22 l.) z Podkarpacia, a Marek Ostrowski (47 l.) zobaczył jak mieszka Aleksandra (38 l.) z Jasła, która jest absolwentą chemii po Politechnice Krakowskiej.

Kolejność

Ale się narobiło! I tą wybiegającą niespodziewanie daleko w przyszłośc rozmową kończymy dzisiejszy odcinek. Dziękujemy, że spędziliście z nami ten niedzielny wieczór

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 18 listopada 2018
Złe kilometry dzielą nas

"Zwłaszcza, że to nie są dwa kilometry" Logiczne.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 18 listopada 2018