Justyna Żyła zyskała popularność dzięki konfliktowi z byłym mężem, który prowadziła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyciągała publicznie problemy z jej małżeństwa ze znanym skoczkiem narciarskim. Później, coraz śmielej zaczęła zaznaczać swoją pozycję w mediach. Wzięła udział w rozbieranej sesji w magazynie dla panów, zaczęła pojawiać się na czerwonym dywanie, w studiach telewizji śniadaniowych. Ale to jej nie wystarczyło. Teraz przyszedł czas na własny program.

Była żona skoczka ma zostać gwiazdą nowego reality-show. Program ma być emitowany na antenie Active Family. Chociaż jego formuła nie jest jeszcze do końca ustalona, wiadomo już, że Justyna ma pokazywać w nim fragmenty swojego życia, ale także pomagać ludziom z całej Polski. Podobno Żyła zatrudniła już nawet menadżerkę, która potwierdziła te doniesienia.

– To prawda, Justyna przyjęła tę propozycję. Zdjęcia ruszają pod koniec listopada. Będą kręcone w Warszawie i kilku innych miastach Polski – powiedziała Katarzyna Kopańska w rozmowie z Pudelkiem.

Jesteście ciekawi, jak Justyna zaprezentuje się w telewizji? Będziecie oglądać?