"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtoreki, o godz. 20.55 w TVP2

W „M jak miłość” Mateusz długo był zakochany w Justynie, którą szczerze wspierał  po tym, jak zabiła Maćka (Kamil Mróz). Oskarżona o zabójstwo dziewczyna została wystawiona na licz mieszkańców Grabiny, na którego czele stanął miejscowy cukiernik. Banach zmieszał dziewczynę z błotem, choć nie znał szczegółów sprawy. Mateusz by się zemścić, wybił okno w jego domu. Od tego momentu rodzina Mostowiaków ma z nim na pieńku!

Problem w tym, że Mateusza trafi strzała Amora. Nastolatek straci głowę dla Lilki, która okaże się córką cukiernika. Młodzi będą musieli więc ukrywać swój związek, ale w tak małej wiosce plotki szybko się rozchodzą. Banach dowie się o związku córki z wandalem od Mostowiaków. To on zrujnuje firmę Marka mszcząc się za romans nastolatków?

Już w 1393 odcinku „M jak miłość” firma Marka zacznie bankrutować. Bartek (Arkadiusz Smoleński) odkryje, że miejscowy cukiernik sprzedaje przetwory w konkurencyjnych cenach stanowiąc bezpośrednią konkurencję dla działalności Mostowiaka. Czy Banach robi to celowo? Czy Krzysztofowi uda się rozdzielić Lilkę i Mateusza? Jego plan jest perfidny!