Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.) z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów - Stanisława (12 l.) oraz Tadeusza (8 l.). Gwiazda nie ukrywałą jednak, że marzy o wspólnym potomku z obecnym mężem, Radosławem Majdanem. Byłoby to dla niej spełnienie marzeń. Wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze!

Kilka dni temu Perfekcyjna Pani Domu na swoim Instagramie napisała "Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego. Mimo to chcieliśmy tam być". Chodziło o jej udział w jednym z charytatywnych biegów. Fani od razu dopatrzyli się jednak w tej deklaracji drugiego dna i zaczęli gratulować przyszłego potomka. Małgorzata nie potwierdziła jednak jeszcze tych doniesień. Odmówiła także komentarza dla Faktu. 

Wygląda na to, że coś jest na rzeczy. W najnowszym numerze magazynu VIVA ukazał się wywiad, w którym Rozenek i Majdan szczerego opowiadają o swojej obecnej relacji i planach na przyszłość. Tytuł okładki pisma głosi: "Życie w drodze". To jeszcze bardziej rozgrzało atmosferę. 

"Życie w drodze? Super by była wiadomość gdyby dzidziuś był w drodze!" - napisała jedna z fanek gwiazdy. "Bardzo sugestywny tytuł. Tylko ja to widzę?" - dodała kolejna. 

Nie obyło się także bez krytycznych komentarzy odnośnie wygładzonych oraz "idealnych" twarzy Radka i Małgosi. "Coś nie podobna jesteś do siebie...chodzi o twarz" - napisał jeden z obserwatorów Rozenek.