Anita (28 l.) tancerka z Krakowa w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" poślubiła w ciemno biznesmena ze Szczecina, 30-letniego Adriana. I choć poznali się dopiero kilka minut przed podpisaniem urzędniczego akt małżeństwa, to na weselu bawili się doskonale. Anita od razu wpadła w oko Adrianowi. Tymczasem ona nie od początku była zachwycona wybranym dla niej mężem. Jakkolwiek dziewczyna postanowiła dać szansę tej znajomości. Nie skreśliła od razu Adriana. I jak się okazuje, to był strzał w dziesiątkę, bo osobowość męża przypadła jej do gustu. Bardzo szybko para stała się ulubieńcami widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Z odcinka na odcinek internauci dodawali ich otuchy komentarzami wsparcia. Tymczasem we wrześniu w życiu Anity zaszła ogromna zmiana!

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia rozstała się z partnerem tanecznym

Pod koniec września Anita poinformowała na Facebooku, że zakończyła współpracę z partnerem tanecznym - Jankiem Boreckim, z którym od lat zdobywała medale.

- Długo zabierałam się za napisanie tego posta. Każda historia ma swój początek i koniec, jednak czasem koniec jest też początkiem, a rozejście się w dwie strony nie musi być wcale związane z konfliktem, a może być wyrazem szacunku i przemyślanej decyzji, otwierającej nowe możliwości.

Wraz z moim partnerem, a także przyjacielem - Janek Borecki już kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy o przerwaniu naszej wspólnej kariery turniejowej. Nie był to łatwy czas, jednak chciałabym podziękować z tego miejsca za ostatnie cztery lata poświęcone wspólnej pracy, treningom, ale przede wszystkim sobie jako ludziom, za wsparcie i braterską miłość. 

Długo zabierałam się za napisanie tego posta. Każda historia ma swój początek i koniec, jednak czasem koniec jest też...

Opublikowany przez Anita Szydłowska Wtorek, 25 września 2018

Przypomnijmy, że Anita od samego początku udziału w programie podkreślała, że sprawą dla niej najważniejszą jest to, aby jej przyszły mąż, akceptował jej partnera tanecznego. Dziewczyna poruszyła ten temat z Adrianem podczas podróży poślubnej do Grecji. Mężczyzna jednak nie chciał go zbyt długo drążyć. Czy informacja o rozstaniu z partnerem tanecznym świadczy o tym, że Anita i Adrian pozostali małżeństwem? Niekoniecznie! Anita w informacji o zakończeniu współpracy z Jankiem Boreckim wyznała, że ma już innego partnera tanecznego. W tej sytuacji pojawia się jednak inna teoria. Być może Anita postanowiła przeprowadzić się do Szczecina, gdzie musiała znaleźć sobie nowego partnera tanecznego.