Biznesmenka Anastasia Soare przyjechała do naszego kraju z okazji wprowadzenia jej marki do polskiej Sephory. Na ten dzień czekały miliony Polek. Ale tylko nieliczne osobistości show biznesu i mediów miały okazję poznać kobietę osobiście. Należała do nich między innymi Joanna Przetakiewicz, która po spotkaniu opublikowała 3 zdjęcia z Soare i podzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami.

"Miałam przyjemność powitać Anastasię Soare w sobotę po przylocie prosto z Londynu. Dziś już leci do Kanady. Potem do LA na dwa dni, potem do Azji na kolejne 2 dni itp itd. Energia atomowa. 25-letnia kariera dziewczyny z Rumunii która w 89 roku wylądowała w US nie mówiąc jeszcze po angielsku. Miała marzenia, wierzyła w siebie, uczyła się i ciężko pracowała. Wszystko zaczęło się bardzo skromnie. Od stylizacji brwi. Dziś jej firma kosmetyczna to ponad 340 milionów dolarów dochodu rocznie i ciagle rośnie. Listę przyjaciół otwiera Oprah Winfrey a cały świat jest w zasięgu ręki. Co najbardziej mnie ujęło - kwintesencja kobiecości, piękny i szczery uśmiech, wdzięk, optymizm, zero arogancji. Kobieta Nowej Ery" - napisała na swoim koncie na Instagramie projektantka.


Wyświetl ten post na Instagramie.

KOBIETA NOWEJ ERY. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. Trzeba tylko bardzo chcieć, wierzyć i zawalczyć. Nigdy się nie poddawać. Miałam przyjemność powitać @anastasiabeverlyhills w sobotę po przylocie prosto z Londynu. Dziś już leci do Kanady. Potem do LA na dwa dni potem do Azji na kolejne 2 dni itp itd. Energia atomowa. 25 letnia kariera dziewczyny z Rumunii która w 89 roku wylądowała w US nie mówiąc jeszcze po angielsku. Miała marzenia, wierzyła w siebie, uczyła się i ciężko pracowała. Wszystko zaczęło się bardzo skromnie. Od stylizacji brwi. Dziś jej firma kosmetyczna to ponad 340 milionów dolarów dochodu rocznie i ciagle rośnie. Listę przyjaciół otwiera Oprah Winfrey a cały świat jest w zasięgu ręki. Co najbardziej mnie ujęło - kwintesencja kobiecości, piękny i szczery uśmiech, wdzięk, optymizm, zero arogancji. KOBIETA NOWEJ ERY. Ps. Wyjechała zachwycona urodą i osobowością Polek. Wierzmy w siebie.

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wyjechała zachwycona urodą i osobowością Polek. Wierzmy w siebie" - dodała.

Ciekawym faktem jest to, że między paniami jest 11 lat różnicy wieku, a obydwie wyglądają na młodsze, niż są w rzeczywistości. Joanna Przetakiewicz w tym roku skończy 51 lat, a Anastasia Soare - 62.