Poza badaczami o przyszłości dużo mówi niejaki William Taylor z Wielkiej Brytanii, który zapewnia, że wie, jak będzie wyglądać świat za kilkaset lat, ponieważ w nim był

Próbuje z pełnym przekonaniem przekazać ludziom, że jest podróżnikiem w czasie i dobrze wie, co się będzie dziać w przyszłości, ponieważ już to wszystko udało mu się widzieć. Deklaruje, że był w roku 8973 w ramach misji zwiadowczej. Ludzie byli pewni, że to zwykły kłamca, który zabiega o atencję. Ich zdanie nieco się zmieniło, gdy William został przebadany wykrywaczem kłamstw, który pokazał, że… mężczyzna mówi prawdę.

Udostępnij

Mężczyzna wyznaje, że podróż w czasie odbyła się na polecenie brytyjskiego rządu

W szczerym wywiadzie wyznaje, że taka technologia jest dostępna na świecie już od 40 lat, ale politycy skutecznie o niej milczą. William wyznaje, że z 8973 roku wrócił tak samo jak się tam dostał, czyli za sprawą cylindrycznej maszyny.


Jaka będzie przyszłość za kilkaset lat?

Na Ziemi będą istoty z dużymi głowami, oczami, ale z bardzo małymi ustami. To następcy tego gatunku ludzkiego, który znamy. Będą mogli porozumiewać się telepatycznie, ale także w sposób tradycyjny tak jak my. Sam William mówił, że nie miał problemu, aby dogadać się z nimi po angielsku, a wszystko za sprawą mechanizmu umieszczonego w mózgu, który natychmiast tłumaczył każdy język.

Udostępnij

William był zachwycony tym miejscem, ponieważ czuł się bezpiecznie

W wywiadzie wyznaje, że nie mógł jednak zostać dłużej i musiał szybko wracać, a wszystko przez zanieczyszczone powietrze, do którego on nie jest przyzwyczajony. Poza tym wiedział, że nie ma tam miejsce na wandalizm, przestępstwa i wojny. Wyznał, że to świat bez przemocy i konfliktów.

Gdy podłączono go do wykrywacza kłamstw, on nawet nie drgnął i nie dał niepokojącego sygnału. Zupełnie tak, jakby William opowiadał o wczorajszym obiedzie u rodziców. Sprawa jednak jego opowieści jest znacznie poważniejsza i wzbudza niemałe zainteresowanie. A co jeśli to prawda? Mężczyzna dodaje, że niedługo sami się przekonamy, jak to jest, ponieważ podróże w czasie będą dla każdego możliwe od 2028 roku.

William zapewnia, że mówi prawdę. Wywiad z nim możecie zobaczyć w języku angielskim poniżej