Nowa postać

Już niedługo w serialu pojawi sięRafał Szatan, który wcieli się w rolę Eryka. Obiektem jego zainteresowań szybko stanie się Joasia, której rolę gra Barbara Kurdej-Szatan. Mężczyzna będzie chciał umówić się z nią na spotkanie, jednak ona da mu kosza.


Robi się gorąco, a będzie jeszcze bardziej

Jakiś czas później niespodziewanie do domu przyleciZosia (Julia Wróblewska), która była we Francji. To na niej nowy bohater serialu zrobi ogromne wrażenie. Dziewczyna będzie w nim zafascynowana do tego stopnia, że wykradnie numer telefonu Eryka z komórki swojej macochy i uda się do klubu, w którym gra mężczyzna.

Pierwsze zbliżenie

Asia ma również dowiedzieć się, co działo się z Zosią we Francji. Pojawią się pierwsze zgrzyty w związku z czym adoptowana dziewczynka nie dostanie zgody na wyjście na koncert Eryka. Mimo zakazu Asia postawi na swoim i spotka się z mężczyzną, co bardzo szybko doprowadzi do ich zbliżenia. Dodajmy, żedojdzie nawet do pierwszych pocałunków.

UdostępnijFacebook

Spotkanie z Chodakowską

Zosia spotka się także z Chodakowską, którejwykrzyczy, że nie jest jej prawdziwą mamą. Odniesie się także do swojego wieku twierdząc, że jest już pełnoletnia i nie ma już nad nią władzy. Co jej na to odpowie?