Aktorka pokazała wszystko w mediach społecznościowych, prosząc o pomoc w identyfikacji kierowcy, który nie dość, że nie pomógł rannemu, to jeszcze według niej próbował potrącić osoby zaangażowane w ratowanie życia.

Okazuje się, że nie trzeba było długo szukać groźnego kierowcy, bo ten sam opisał sprawę na Facebooku, twierdząc, że... to on jest poszkodowany. Mariusz Keller, bo tak nazywa się poszukiwany kierowca, stwierdził, że Mucha złamała kilka paragrafów, w tym ten o naruszeniu dóbr osobistych. Mężczyzna poinformował, że zgłosił sprawę na policję.

Właśnie wchodzę na Komendę Rejonową Policji Warszawa - Śródmieście złożyć zawiadomienie w związku z popełnieniem przez aktorkę Anne Muchę i jej partnera Marcela Sore przestępstw zniszczenia cudzej rzeczy (art. 288 KK), naruszenia nietykalności cielesnej (art. 217 KK), fałszywego oskarżenia (art. 234 KK) oraz naruszenia dóbr osobistych (art. 23 oraz art. 24 KC) w związku z rozpowszechnianiem mojego wizerunku kreując mnie na bandytę. #taannamucha szykuj się na kosztowny proces, trafiłaś na nieodpowiedniego człowieka. Czas zabrać się za tych celebrytów-cwaniaczków - napisał.

Niestety dla niego, internauci nie podzielili jego zapału w tropieniu "celebrytów-cwaniaczków", bo zaatakowali go, pisząc, że sam ma niesprawne auto i stanowi zagrożenie na drodze.

Koles chce wyciagnac jakas kase bo nie stac go nawet na 12 letnie bmw w Polsce tylko jezdzi Angielskim ktore w Angli jest warte grosze , na dodatek bez aktualnego przegladu , ubezpieczenia I podatku drogowego :) ZALOSNY KOLES - napisał internauta, a inny dodał: Myśle ze powinni Pana zamknąć a nie wysłuchiwać, żałosna szopka, wszyscy wiedza ze jest Pan winny tylko się Pan ośmiesza.

Keller uważa, że Much udostępniła jego wizerunek, bo chciała... "nabić sobie lajków".

Szanowni Państwo, przed kilkoma godzinami polska aktorka Anna Mucha rozpoczęła relacje na swoim profilu z portalu...

Opublikowany przez Mariusz Keller Sobota, 29 września 2018