Może wyjść z tego niezła katastrofa lub… kupa śmiechu!Sprawdźcie sami.Lew i Panna

Osoby spod znaku lwa są rozrzutne, przebojowe, a ich głowy pękają od nadmiaru pomysłów. Z kolei wszystkie Panny to osoby praktyczne, bardzo oszczędne i zdecydowanie ostrożne. Czy w tym przypadku przeciwności będą sprawiać problemy? Oczywiście, że będą! Dlatego jeśli lew uwielbia spontaniczne, drogie wycieczki a panna liczy każdy grosz na zakupach w spożywczaku, to ten związek nie może się udać.

Udostępnij

Strzelec i Koziorożec

Strzelce to osoby impulsywne, uwielbiające podróże. Osoby urodzone pod tym znakiem wyjątkowo cenią sobie niezależność. Patrząc na koziorożce warto podkreślić, że są to ludzie pamiętliwi i bardzo zaborczy. Tradycje to dla nich rzecz święta.Połączenie tych dwóch znaków to istna bomba wybuchowa! Jak koziorożec się uprze, to nie ma zmiłuj. Strzelec w końcu nie wytrzyma i wygarnie wszystkie żale. Nie ma się co pakować w taki związek.

Rak i Waga

Osoby urodzone spod znaku raka są z natury domatorami. Uwielbiają swoje cztery kąty. Są to ludzie bardzo skryci i wrażliwi. Trudno wyciągnąć od nich informacje o ich uczuciach. Waga z kolei nie lubi harmonii, jest bardzo towarzyska, uwielbia przebywać wśród ludzi. Jak widać, te dwa znaki będzie trudno pogodzić.

Udostępnij


Byk i Bliźnięta

Byki to z natury osoby uparte, które bardzo lubią oszczędzać. Tradycjonaliści pełną gębą. Bliźnięta są żywiołowe, spontaniczne, a na dodatek kochają ryzyko! Jeśli byk chciałby związać się z bliźniętami, musiałby wiele w sobie zmienić, jednak osoby spod tego znaku nie garną się do tego.

Ryby i Panna

Najbardziej emocjonalnyznak zodiaku to ryby. Osoby urodzone w marcu są kwintesencją romantyzmu. Uwielbiają być adorowane – najlepiej 24 godziny na dobę! Z kolei panny są bardzo praktyczne i nie widzą sensu w ciągłym zabieganiu o osobę. Poza tym są to ludzie bardzo oszczędni, więc ryby nie mogą liczyć na drogie prezenty.Kłótnie w takim związku będą na porządku dziennym.

Udostępnij

Wodnik i Byk

Ekscentryczny, niepraktyczny ale za to pomysłowy – to charakterystyka ludzi urodzonych pod znakiem wodnika. Byk ma dość konserwatywne poglądy, często oszczędza pieniądze. Te dwa znaki zdecydowanie nie będą dogadywać się w kwestii finansów –wodnik będzie wydawał pieniądze, a byk będzie się o to wściekał.

Baran i Skorpion

Baran uwielbia rządzić. Kocha to. W takim samym stopniu jak bycie niezależnym. Zaś skorpiony są zdradzieckie i bardzo nieufne. To typy, które lubią zdobywać. Jednak baran nie chce być zdobyty, bo kocha być niezależnym…i tak kółko się zamyka. Nic z tego nie będzie.

Udostępnij