W 1323 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna wpadnie na Natalkę uprawiającą jogging. Nauczycielka będzie chciała namówić Mostowiakównę, aby ta zaprosiła ją na swój ślub. Całe szczęście policjantka będzie asertywna i w 1323 odcinku serialu "M jak miłość" wymiga się stwierdzeniem, że to uroczystość jedynie dla najbliższej rodziny. Dziewczyna nie poprzestanie na tym... Odwiedzi Franka.

- A w ogóle, to chciałam ci się poskarżyć, bo chciałam się wprosić na wasz ślub - zacznie Justyna w 1323 odcinku serialu "M jak miłość" - A Natalka mi powiedziała, że to jest impreza tylko dla najbliższej rodziny. No nie patrz tak na mnie! I tak nie przyjdę, nie zrobiłabym ci tego.
- No lepiej nie - potwierdzi Franek - Już jeden ślub z tobą zdrowo odchorowałem. Wolałbym, żeby ten drugi przebiegł bez niespodzianek.
- Na początku planowałam przyjść i złożyć wam życzenia, ale ostatecznie zdecydowałam zostać w domu. Popłaczę sobie w samotności... - wyzna szczerze dziewczyna - Przynajmniej nie będę musiała udawać, że to ze wzruszenia...

Leśniczy przekona ją w 1323 odcinku serialu "M jak miłość", że jej przyjście na ślub nie ma sensu. Później przyjdzie do jej domu i pocałuje Justynę. Czy nauczycielka poprzestanie na tym? Zniszczy ślub Natalki? Wiele na to wskazuje...