W astrologii Mars jest planetą pasji i pożądania, a ta pasja z pewnością przydaje się w sypialni. Ci, którzy urodzili się pod znakiem Barana, są obdarzeni niezwykłą wytrzymałością. Osobowość tego znaku jest agresywna i impulsywna. Ich seksualne spotkania są spontaniczne i pełne akcji: w sypialni Baran chce całkowicie zdominować partnera, seks jest intensywnie namiętny i zwierzęcy. I bez względu na płeć, Baran lubi rządzić.

Najlepiej pasuje do: Wagi i Strzelca

Bliźnięta

Ciekawe i pełne psot Bliźnięta są największymi oszustami spośród wszystkich znaków zodiaku. Czekają na intelektualne rozmowy z dużą dawką mentalnej stymulacji. Szybcy i niespokojni, łatwo się rozpraszają, więc nie bądź zaskoczony, jeśli Bliźniak będzie chciał ciągle zmieniać pozycje. Seks z osobą spod tego znaku jest całkiem lekki i zabawny. W sypialni zarówno mężczyzna, jak i kobieta Bliźniak szukają emocji i eksperymentów. Ich idealny scenariusz składa się z mnóstwa gry wstępnej, celowo opóźniającej akt współżycia.

Najlepiej pasuje do: Barana i Wodnika

Rak

Intuicyjne i opiekuńcze Raki są najbardziej empatyczne. Co to dokładnie znaczy? Są naturalnie otwarci i kierują się swoimi emocjami. Rządzony przez zmienny Księżyc, ten znak zodiaku jest chodzącą nostalgią. W przypadku Raka zakochanie się polega na poważnym zaangażowaniu i głębokiej emocjonalnej intymności. Lubi czuć się bezpiecznie i tego potrzebuje w związku - w przeciwnym razie łatwo ukryje się w swojej skorupie na zawsze. Ale gdy zapewnisz mu odpowiednie warunki, jest namiętny i uległy.

Najlepiej pasuje do: Ryb i Byka

Lew

Podobnie jak Baran, Lew jest pełen entuzjazmu i pasji. Obdarzony jest też niesamowitą charyzmą. Jego życie jest sceną, a jego ego odgrywa wiodącą rolę. Nie chce niczego więcej, jak tylko być kochanym, potrzebnym i podziwianym. Fantazje erotyczne są mile widziane. Seks z Lwem jest daleki od normalności - jest filmowy.

Najlepiej pasuje do: Barana i Skorpiona

Byk

W przeciwieństwie do ognistego Barana, Byk jest cierpliwy i delikatny. Lubią spędzać czas, oddając się przyjemnościom życia. Jednak nie dajcie się zwieść jego pogodnemu usposobieniu - Byk jest uparty i niewiarygodnie zdeterminowany, zmysłowy i bezpośredni. Widzi świat pięcioma zmysłami i wyraża seksualność poprzez intensywny fizyczny kontakt. Seks z Bykiem składa się z wielu pocałunków i wzruszeń: lubi się przytulać i woli wolniejsze zbliżenia.

Najlepiej pasuje do: Raka i Koziorożca

Panna

W łóżku jest precyzyjna i lubi kalkulować. Znana jest z perfekcjonizmu i skrupulatności. Jej umysł jest metodyczny i analityczny. Zakochana Panna jest krytyczna i staromodna, nie cofnie się przed niczym, aby zadowolić partnera. W sypialni czyste otoczenie i dobra higiena to konieczność. Możecie uprawiać seks pod prysznicem.

Najlepiej pasuje do: Koziorożca i Skorpiona

Waga

Ten znak jest nieodparcie uroczy i zakochany w miłości. Rządzona przez boginię Afrodytę Waga czuje się najlepiej, gdy jest otoczona pięknem, a znalezienie idealnej równowagi jest jej ostatecznym celem. Zakochanie się w Wadze nie jest problemem – wyzwaniem jest to, by ona zakochała się w tobie. Jeśli interesujesz się mężczyzną spod tego znaku, pozwól mu cię zdobywać. Dla Wagi seks nie jest tak ważny, jak uczucie szczęśliwości i spełnienia w związku.

Najlepiej pasuje do: Barana i Byka

Skorpion

Jest drapieżnikiem wśród znaków zodiaku. Może ukrywać swoją surowość pod płaszczem lęków i głębokiej tajemnicy, wykorzystując zastraszanie jako czynnik wywołujący pożądanie. Jego życie jest doświadczaniem: wszystko albo nic. Łącząc umysł, ciało i duszę, gdy jest zakochany ten znak pulsuje pożądaniem i namiętnością. Wskazówka? Przeczytaj „Pięćdziesiąt twarzy Grey'a” i wybierz kilka fetyszy do wypróbowania.

Najlepiej pasuje do: Lwa i Panny

Strzelec

Rządzony przez Jowisza, Strzelec jest najbardziej odważnym znakiem zodiaku. Optymistyczny i entuzjastycznie nastawiony pragnie podróżować, zdobywać wykształcenie i nowe doświadczenia. Uwiedzenie osoby spod tego znaku jest trudne. Pociągają Strzelca poszukiwacze mocnych wrażeń, spontaniczny seks i pełne przygód fantazje. Ten znak jest zawsze w nastroju do eksperymentowania . Wskazówka? Spróbuj tantrycznego seksu.

Najlepiej pasuje do: Barana i Bliźniąt

Koziorożec

Mądry i zdeterminowany, dokonuje wyborów tak, jakby dokonywał inwestycji. Zanim pójdzie do łóżka będzie chciał lepiej poznać drugą osobę. Jest ostrożny i zachowawczy, musi dokładnie wiedzieć, na czym stoi. Tradycyjne i konserwatywne Koziorożce przypominają seksualne tendencje klasycznego, hollywoodzkiego filmu. Więc czego się spodziewać? Przed wejściem do sypialni może włączyć Mozarta i otworzyć butelkę dobrego wina, ale kiedy już się zacznie... Wytrzymałość Koziorożca jest dość duża.

Najlepiej pasuje do: Panny i Skorpiona

Wodnik

Ludzie urodzeni pod znakiem Wodnika są naturalnymi wizjonerami i intelektualistami. Często bywają nierozumiani. Wymaga wielu rozmów i mentalnej stymulacji, zanim zdecyduje się na intymność. Uważaj – niekoniecznie lubi się angażować, bo ceni sobie niezależność i wolność. Uwielbia eksperymentować, dlatego seks może być trochę sprośny – im bardziej niekonwencjonalny, tym lepiej.

Najlepiej pasuje do: Skorpiona i Bliźniąt

Ryby

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Ryb, są duchowi i nie z tego świata. Mogą więc wydawać się bardzo tajemniczy. Ryby czują się najlepiej, gdy emocjonalnie leczą ludzi wokół nich. Urodziły się z żywą wyobraźnią, więc gdy są zakochane, stają się romantyczne i uwodzicielskie. Potrzeby partnera stawiają na pierwszym miejscu, pragną połączyć fizycznie i duchowo. Ich seks jest erotyczny i hipnotyczny, prawie jak sen. Lubią kochać się o poranku.

Najlepszy pasuje do: Raka i Skorpiona