Syn od zawsze dodawał jej otuchy

Ogromną więź między Edytą i Allanem również było widać podczas festiwalu„Top Of The Top Sopot Festival 2018”, który miał miejsce w dniach 14-16 sierpnia. Podczas gdy mama gwiazdy przebywa w szpitalu, Edyta musiała wziąć się w garść i wystąpić na scenie.Syn wokalistki nie zostawił jej jednak z tym samej. Postanowił pojechać razem z nią i dodać jej otuchy.

Kontrowersyjne nagranie

Edyta postanowiła zamieścił na w mediach społecznościowych moment tuż przed wyjściem na scenę. Na nagraniu widzimy, jak Edyta popija wodę, koncentruje się, ale także…całuje Allana w usta. Co na to fani wokalistki? Jak się okazujenie wszystkim się to spodobało. Pełen czułości moment wywołał mieszane uczucia wśród komentujących nagranie osób. Dziwicie im się?

Nagranie z tego zdarzenia możecie obejrzeć tutaj.


Jak komentowali całą sytuację internauci?Zachowaliśmy przy tym oryginalną pisownię:

Całowanie prawie dorosłego syna w usta patologia

Dzieci się w usta nie całuje, bo jakaś Kinga z internetów tak mówi. Jak Wasze prawie dorosłe dzieci będą chciały to zrobić to do tego nie dopuśćcie, bo to jest niedozwolone, zakazane i fuj. Pozdrawiam :)

Całowanie w usta dziecka jest dziwne. Po prostu. Tak kiedyś się robiło na wsi – pisali internauci

Wśród nich znaleźli się też tacy, którzy stanęli po stronie Edyty.

Skad w ludziach tyle Jadu !!! Syn ,corka…. zawsze pozostana dziecmi nie zalezni od wieku pocalunek w usta wlasne dziecko jak moze byc niesmaczny ! Ludzie … !! P.Edyto.piekny wystep cudowna z pani osoba z dystansem do tego świata ;) pozdrawiam

Mam 24 lata i moja mama też mnie całuje w usta ???? I dobrze mi z tym, w końcu to moja mama ????

A Ty po czyjej stronie jesteś?