"M jak miłość" po wakacjach od poniedziałku - 3.09.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Trzymający w napięciu zwiastun nowych odcinków "M jak miłość" trafił właśnie do sieci. Na zapowiedzi 19. sezonu nie brakuje Izy - to jej losy ciekawią widzów najbardziej. Wiadomo, że Skalska będzie próbowała uciec mężowi.

Dzięki Ani (Maria Pawłowska) Iza będzie mogła spotkać się z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Zrozpaczona dziewczyna wpadnie w ramiona Chodakowskiego i powie mu całą prawdę o Arturze i jego psychopatycznych zagrywkach. Czy uda jej się uciec? 

Bezlitosny Artur nie pozwoli jej zapomnieć, że jest od niego uzależniona. Nie zabraknie szantażu i zastraszania. Skalski już groził Izie, że zabierze jej dziecko, a na to brunetka nigdy nie pozwoli!

Prawdopodobnie po jednej z małżeńskich awantur Iza wsiądzie za kierownicę. Wpadnie w panikę, gdy kierowca jadący z naprzeciwka straci panowanie nad swoim samochodem. Skalska chcąc uniknąć czołowego zderzenia wjedzie barierki. Nie wiadomo jeszcze, czy w momencie wypadku w samochodzie będzie także jej córka... Jaki będzie finał?

Nasi czytelnicy dobrze wiedzą, że Iza z "M jak miłość" nie umrze. Żona Artura trafi jednak do szpitala, a lekarze będą walczyć o jej życie. Po wypadku dawna kochanka Marcina straci pamięć, a on udowodni, że jest ojcem Mai i zaopiekuje się córką. To rozwścieczy Skalskiego.

Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "M jak miłość">>>

"M jak miłość" – zwiastun nowego sezonu

W nowym sezonie "Emki" nie zabraknie emocji, namiętności i... akcji. Czy Marcinowi uda się uratować Izę? Czy Marek zaakceptuje nowy związek Uli? "M jak miłość" wraca do TVP2 i TVP VOD już 3 września. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia poprzednich odcinków: https://vod.tvp.pl/

Opublikowany przez TVP VOD Poniedziałek, 13 sierpnia 2018