Meghan Markle uchodzi za największą miłośniczkę mody w rodzinie królewskiej. Nie dziwi więc fakt, że pierwszy prezent urodzinowy, który otrzymała, jest bardzo stylowy. Co ciekawe, pochodzi on od Polki, Aleksandry Kościkiewicz.

Projektantka jest właścicielką marki "Alexandra K.", która tworzy luksusowe akcesoria przyjazne środowisku. Meghan dostała od naszej rodaczki ekskluzywną wegańską torebkę!Udało się to dzięki pomocy organizacji PETA, zajmującej się się działalnością na rzecz zwierząt.

Jest spora szansa, że niebawem zobaczymy Markle z torebką polskiej projektantki. W końcu księżna zawsze chętnie angażuje się na rzecz ochrony praw zwierząt. Jest też miłośniczką wegańskiej diety, o czym niejednokrotnie wspominała.

"Staram się jeść wegańskie jedzenie w ciągu tygodnia, ale daje sobie trochę więcej elastyczności w weekendy. To nie jest dieta, to styl życia” – mówiła Meghan w jednym z wywiadów.

Jak wygląda torebka marki Alexandra K., która trafiła do Markle? To model w kolorze burgundowym wykonany z wegańskiej skóry. Za tego typu akcesorium zapłacić trzeba bagatela 1 199 zł.

Jeżeli Markle pojawi się niedługo publicznie z wspomnianą torebką na ramieniu, polska marka może odnieść olbrzymi komercyjny sukces. W końcu wszystko, co założy na siebie księżna, momentalnie znika ze sklepów. Dodatkowo inicjatywie przyświeca szczytny cel: dobro zwierząt.

O wyjątkowym prezencie Polki donoszą już media w Wielkiej Brytanii, Stanach czy Hiszpanii. Projektantka Aleksandra Kościkiewicz ma szansę na międzynarodową karierę.