Najgorzej dobrana para w historii

Do dziś nie wiadomo, jak nazywają się osoby przedstawione na zdjęciach. Ich fotki najprawdopodobniej zostały skradzione z profilu na Facebooku. Pewne jest jednak, że zostały zrobione lata temu, a do dziś wywołują na twarzach internautów mnóstwo śmiechu.

Udostępnijworldlifestyle.com

Powód?Otóż para, która stanęła przed ołtarzem, jest powszechnie uważana za najgorzej dobraną parę w historii. Tysiące internautów na świecie uważa, że kompletnie do siebie nie pasują. Niektórzy sugerują nawet, że fotografie są efektem przeróbki w Photoshopie. Nic z tych rzeczy. Zdjęcia są prawdziwe. Jakby tego było mało, panna młoda zyskała tytuł„Najbrzydszej panny młodej”. Czy można przeczytać na swój temat coś gorszego?

Udostępnijworldlifestyle.com

Komentarze internautów odmieniły życie Rosjanki raz na zawsze

Tysiące komentarzy pod adresem byłej panny młodej dotarły również do głównej zainteresowanej i najwyraźniej bardzo ją dotknęły. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.Nasza bohaterka wyciągnęła z całej tej sytuacji odpowiednie wnioski. Otóż wzięła sobie do serca komentarze internautów i wzięła się za siebie. Metamorfoza okazała się być jak najbardziej udana.

Udostępnijworldlifestyle.com

Spektakularna zmiana

Dzisiaj była panna młoda praktycznie w niczym nie przypomina siebie sprzed lat. Śmiało może powiedzieć, że jest szczęśliwą żoną, mamą, a przede wszystkim piękną kobietą. Oczywiście taka przemiana wymagała całej masy wyrzeczeń i bardzo dużo ciężkiej pracy, jednak było warto.

Słowa krytyki mogły zadziałać w dwojaki sposób

Ciężko uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba. Słowa krytyki mogły doprowadzić Rosjankę do depresji, jednak podziałały na nią w zupełnie odwrotny sposób.Motywacja i chęć udowodnienia innym, że jest wiele warta, sprawiły, że nasza bohaterka stała się zupełnie inną kobietą. I choć początkowo nikt nie dawał jej szans, pokazała, na co tak naprawdę ją stać. Mąż musi być z niej dumny! Gratulujemy!

Tylko spójrz. Dasz wiarę, że to jedna i ta sama osoba?

Udostępnij24hviralphotos.com

Wiarygodność zdjęć

Są też tacy, którzy w zdjęcia rzekomo odmienionej Rosjanki… nie wierzą. Wiele osób uważa, że prawdopodobnie jest to fotka jakiejś innej kobiety. A jakie jest Twoje zdanie? Myślisz, że to może być jedna i ta sama osoba?