Niespodzianka jakich mało

Po przyjeździe do kraju znajomi z polskiego show-biznesu przygotowali dla swojej koleżanki wyjątkowy prezent.Był to wieczór panieński, a raczej impreza niespodzianka, która została zorganizowana w wynajętej przez Dawida Wolińskiego i Magdę Gessler barce na Wiśle. Relację z całego wydarzenia można było obejrzeć na profilach społecznościowych zaproszonych gości.

Zaproszeni goście

Wśród zaproszonych gości znalazły się takie osobistości jak Dawid Woliński, Joanna Jabłczyńska, Magda Gessler, rodzice Joanny Krupy i kilka innych osób. Na stole nie brakowało prosecco, tortu o smaku mojito i wielu innychpyszności. Nie to jednak było tej nocy najważniejsze, a świetna zabawa, której nie było końca!

Taniec Gessler

Na szczególną uwagę zasłużyło zachowanie jednej z pań, a mianowicie wspomnianej wcześniej Gessler.Jej taniec w mgnieniu oka stał się hitem w sieci. Spodziewalibyście się tego po niej?!

Filmik, na którym wraz z Joanną Krupą i Dawidem Wolińskim pokazuje swoje umiejętności taneczne do utworu„Jesteś szalona” zespołu Boys, można zobaczyć poniżej.

My jesteśmy pełni podziwu ????