Trzy lata temu Robert Gurłacz wcielił się w rolę Arka, kolegi ze studiów Uli Mostowiak, który sporo namieszał w jej życiu. Dziewczyna poznała go w klubie, a ten podrzucił jej do torby narkotyki, przez co Ula miała później poważne kłopoty.

We wrześniu znów będziemy mieli okazję zobaczyć Gurłacza w produkcji TVP. Tym razem w nieco innej roli. Aktor zagra... policjanta. 

Aż trudno uwierzyć, że producenci serialu „M jak miłość” zapomnieli o tym, że Robert Gurłacz już wcześniej grał w produkcji... No chyba, że teraz okaże się, że aktor już wtedy grał policjanta, tylko złego, który podrzucił Uli narkotyki, by koledzy z pracy mogli się wykazać lepszymi wynikami. Nie podejrzewamy jednak scenarzystów aż o taka przebiegłość.

Przypomnijmy, że ostatnio jest sporo zamieszania wokół serialu „M jak miłość”. Głównie za sprawą wypowiedzi Olgi Frycz, która w wywiadzie dla „Twojego Stylu” skarżyła się na warunki panujące na planie. - Robiliśmy po dziesięć scen dziennie, pracowałam dłużej, niż miałam zapisane w umowie. (…) Nikt nikogo nie szanował, były wrzaski. Ludzie przychodzili do pracy sfrustrowani, nienawidzili jej, ale bali się odejść, bo dziecko i kredyt – wyznała artystka.