Porażka i wyjazd na wakacje? Nie wszystkim to się spodobało

Emocje, które towarzyszyły rozgrywkom było najwidoczniej tak duże, że piłkarz zdecydował się na urlop razem z ukochaną żoną i córką. Piłkarz nie wrzucał zdjęć z tego wypadów, zupełnie tak, jakby wstydził się, że odpoczywa po przegranej. Do takich dedukcji doszli komentujący w sieci.

„Last minute czy przewidziałeś, że już będziesz wolny?”

Większość ludzi od razu skupiła się na tym, że Lewandowski nie ma wstydu i nie powinien dodawać takich zdjęć, bo to tylko świadczy o tym, że lekceważąco podszedł do turnieju. Czy aby na pewno o to chodzi?

Ostra krytyka, a przecież każdemu należy się odpoczynek

Nie ma wątpliwości, że ludzi zirytowało to, że sportowa para pojechała odpocząć do egzotycznych miejsc. Możliwe, że z tego też powodu Ania Lewandowska nie dodawała zbyt dużo zdjęć, aby nie denerwować ludzi. Komentarze są naprawdę mocne:

Nie wspieram ich od dawna, za wstyd, jaki nam serwują

No proszę odpadli w przedbiegach, po 3 meczach! To jest bagatela + -> 270 minut 4,5 h gry w tym 45 minut przerwy! I już zmęczeni na urlopie

Cienias już na wakacjach? I o to chodziło. Wakacje zaklepane już w maju więc grali jak grali. Spacerki w tą i z powrotem przez 90 minut a bania dymi od myślenia gdzie tu by polecieć na lans w tym roku

Czy Robert nie miał prawa do wakacji?