Mars (Baran) spotyka się z Wenus (Wagą) i świat przestaje istnieć. Potężny wojownik i piękna kochanka to pradawny romantyczny archetyp. Baran jest pewnym siebie, bezwzględnym, samcem "alfa", a Waga pełną wdzięku znawczynią sztuki miłosnej. Z takim połączeniem możecie liczyć na burzliwą namiętność.

Byk i Skorpion

Oba te znaki mają duży apetyt: na miłość, życie i pożądanie. Oba są mocno zakorzenione w fizycznym, zmysłowym świecie, lubią widzieć, czuć, smakować i dotykać, a mniej marzyć. Nadają priorytet własnej przyjemności i słabości ponad codzienność życia. Nadają na tej samej seksualnej fali, co oznacza, że mogą dać sobie dużo przyjemności.

Bliźnięta i Strzelec

Osoby, noszące te znaki sądzą, że są najmądrzejsze i prawdopodobnie także najbardziej zabawne. Takie połączenie sprawia, że aż sypią się iskry! Bliźnięta i Strzelec są ryzykowne, przekraczają granice seksualne, podejmują różne gry i lubią odgrywać role. Nie biorą życia na poważnie, cieszą się tym, co jest tu i teraz.

Rak i Koziorożec

To oldschoolowa kombinacja: stoicki obrońca i seksi kociak! Raki uwielbiają, gdy ktoś się nimi opiekuje, a Koziorożce lubi pokazywać, jak bardzo są zdolne i wytrzymałe – odczuwają przyjemność, gdy ktoś wspiera się na ich ramieniu. To, czego nie ma Rak, zapewnia Koziorożec i ma odwrót. Choć na pozór zupełnie różni, między nimi pełno jest fascynacji i namiętności.

Panna i Ryby

Prawdziwa kombinacja "przyciągania przeciwieństw". Bystre spojrzenie i intelektualna persepcja Panny kontra emocjonalne i niemal parapsychologiczne wyobrażenie świata Ryb. Jednak seksualnie, Ryby mogą wyzwolić w Pannie coś, co niewielu innych mogłoby osiągnąć. Panna nienawidzi osądu i krytyki, a Rybach nie ma ich ani kropli. Gdy ta dwójka nawiąże romans, wszystko jest możliwe. Absolutne zaufanie, absolutne zrozumienie.

Lew i Wodnik

To rzadkie i ciekawe rozdanie: ogień i lód, pasja i intelekt, mózg i muskulatura. Oba te znaki są niewiarygodnie dumne i chcą u swojego boku tylko najlepszych. Dlatego wybierają najseksowniejszy i najmądrzejszy znak w całym zodiaku. O czym rozmawiają? Tego nie wie nikt. Ale magnetyzm między nimi sprawia, że dialog schodzi raczej na dalszy plan.