Wokalista „Ich Troje” dodał na Instagramie zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Gwiazdor na opublikowanej fotografii wygląda bardzo niechlujnie i o kilkanaście lat starzej. Nieogolony Wiśniewski, z licznymi bruzdami na twarzy i zaczeską niezgrabnie maskującą łysinę, nie przypomina siebie. Nie ma śladu także po jego charakterystycznych czerwonych włosach. Piosenkarz przypomina raczej kloszarda, niż gwiazdę estrady. 

Artysta znany z częstych metamorfoz swojego wyglądu, fotkę podpisał krótki: „Za 2 lata". Okazuje się, że charakteryzacja miała związek z nowym wideo do singla promującego nową płytę artysty pt. „Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości”. Ma się ona ukazać pod koniec września tego roku. Wiśniewski, który na początku 2018 r. ogłosił bankrutctwo, zbierał na nią fundusze przez Internet. Razem z jej współautorem albumu, Andrzejem Wawrzyniakiem, potrzebowali połowy z kwoty 50 tysięcy złotych, na koszty związane z jego produkcją - mastering, zaprojektowanie okładki, wytłoczenie płyt i wynajęcie studia nagraniowego. Wygląda na to, że akcja się udała i wszystko idzie w dobrym kierunku.

„Aż nie poznałam, genialna metamorfoza”, „O matko jak z horroru”, „Wystraszyłam się!” – to niektóre komentarze fanów, które znalazły się pod zdjęciem.


Fot. @mandy__friday Thx Golczewo !

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)