Wszystko dla dobra dziecka

Alicia Barber jeszcze przed narodzinami Jamisona zdawała sobie sprawę, że jej synek nie będzie zdrowym dzieckiem, a opieka nad nim będzie wymagać znacznie więcej czasu i poświęcenia. I miała rację… Kiedy chłopiec przyszedł na świat, życie świeżo upieczonej mamy zmieniło się raz na zawsze.

UdostępnijAlicia Barber / SWNS.com

Rzuciła prace i została pełnoetatową mamą, która spędza ze swoim dzieckiem każdą chwilę. Obiecała sobie jednak, że zrobi wszystko, aby w przyszłości jej synek mógł wieść normalne życie.

Gdy byłam w siódmym miesiącu ciąży, lekarze postawili dramatyczną diagnozę, a potem zasugerowali aborcję. Nie zrobiłam tego i dziś nie żałuję…Miałam tylko 2% szans na to, że Jamison urodzi się żywy. Gdy to się stało, doszłam do wniosku, że to znak, bym podjęła walkę i mu pomogła

UdostępnijAlicia Barber / SWNS.com

Pomocne rozwiązania

Kiedy tylko kobieta dowiedziała się, co dolega jej chłopcu, natychmiast postanowiłaposzukać odpowiednich rozwiązań, aby mu pomóc.

Dowiedziałam się, że jedynym ratunkiem dla mojego synka są kąpiele w wybielaczu. To metoda szokująca, ale widzę, że działa. Skóra Jamisona po takich zabiegach wygląda lepiej… Zakładam specjalną rękawicę, którą szoruję całe jego ciało. Wiem, że go strasznie boli i ma problemy z oddychaniem.Muszę mu podawać w niewielkich dawkach morfinę. Poza tym synekcodziennie bierze klasyczne 45-minutowe kąpiele, podczas których trę go specjalną szmatką. Dzięki temu pozbywam się fragmentów zrogowaciałego naskórka

UdostępnijAlicia Barber / SWNS.com

Wsparcie

Alicia nie opiekuje się dzieckiem sama. Wraz z przyjacielem, Koltonem Stamem, wychowuje jego dwóch synów: 7-letniego Dustina i 6-letniego Rivera. Oboje początkowo bali się małego Jamisona ze względu na jego wygląd. Szybko jednak zrozumieli, że jest chory i zaakceptowali chłopca. Swoją postawą niejednokrotnie wspierają zarówno Alicię jak i Koltona.

UdostępnijAlicia Barber / SWNS.com

Z takim wsparciem mały Jamison może być spokojny o to, że jego najbliżsi zrobią dosłownie wszystko, aby było mu w życiu jak najlepiej. Trzymamy kciuki za całą rodzinkę!

UdostępnijAlicia Barber / SWNS.com