O Ruchale zrobiło się głośno w 2016 roku m.in. po założeniu przezroczystej kreacji na czerwonym dywanie w Cannes. To atrakcyjna blondynka, która jest pewna atutów swojego ciała. Chętnie wybiera więc stylizacje, które więcej odkrywają niż zakrywają.

Alicja od jakiegoś czasu próbuje przebić się w branży muzycznej. Na początku 2017 roku ze swoim singlem "No Longer Want You" startowała w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji. Pół roku później wystąpiła na Festiwalu Top Trendy w Sopocie. 

W życiu modelki nastąpiły też zmiany w prywatnym życiu. Modelka pomimo wielu miłosnych zawirowań przyjęła oświadczyny tureckiego biznesmena, który działa w branży nieruchomości. Pierścionek zaręczynowy od Cartiera kosztował 200 tysięcy euro! 

Zakochana para wybrała się właśnie na kolejne wakacje. Po egzotycznych Malediwach przyszła pora odwiedzić grecką wyspę Mykonos. Ruchała z chęcią chwali się zdjęciami z wyjazdu w sieci. Ubrana w kuse bikini wygina się na złotym łabędziu, podkreślając długie nogi i wydatny biust.


#greece #aphrodite ❤️????????

Post udostępniony przez Alicja Ruchala (@alicjaruchala)