"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Jak można tak wkręcać fanów "M jak miłość"? Robert Moskwa popuścił wodze fantazji i kręcąc razem z Kasią Cichopek nowe odcinki "M jak miłość" postanowił trochę zabawić się kosztem internautów, wiernych widzów! Serialowy Artur Rogowski umieścił szokujący komentarz pod zdjęciem z ciężarną Kingą.

"#techwile @katarzynacichopek i ja... #dzieckowdrodze #piękny #brzuszek #mjakmilosc #naplanie #ojciec czy #dziadek #sosweet #pregnancy #nowezycie" - napisał aktor.

Oczywiście nikt kto śledzi losy Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) nie uwierzy, że to dziecko Artura! Bo niby jakim cudem miałoby do tego dojść. Przecież Kinga nigdy nie zdradziła męża ze swoim teściem. Nawet wtedy gdy wyszło na jaw, że Piotrek ma leniwe plemniki i może mieć problem ze spłodzeniem kolejnego dziecka. Ogarnięta żądzą seksu Kinga próbowała zmusić męża do seksu w bardzo dziwnych miejscach - w wannie, w "Bistro za rogiem"...

Na szczęście Zduński stanął na wysokości zadania. Jeden romantyczny wieczór, świece, odpowiedni nastrój i chwila relaksu, by noc Kingi i Piotrka zaowocowała ciążą.