Strzelec

Niby radosny, niby zawsze pomocny, ale ma też swoją mroczną stronę. Strzelec okłamie cię bez mrugnięcia okiem, jeśli tylko uzna, że przyniesie mu to jakąś korzyść. Co więcej, może też czerpać przyjemność z zadawania ci bólu. Jeśli masz przyjaciela lub partnera spod tego znaku zapewne już wiesz, że w kłótniach, ale i codziennych rozmowach potrafi wbić ci szpilę tam, gdzie najbardziej zaboli.

Waga

Przemocowiec w białych rękawiczkach. Zodiakalne Wagi zawsze cię wysłuchają, przytulą i otrą twe łzy, dlatego masz poczucie, że naprawdę można na nich polegać. Ale do czasu. Wagi są dość chwiejne i zdarzają im się momenty, gdy do głosu dochodzi ich mroczna strona. Wtedy stają się intrygantami, manipulatorami i bezlitosnymi krytykami. W takim momencie wykorzystają każdą informację, którą zdobyły, gdy się do ciebie zbliżały, by teraz sprawić, że będziesz cierpieć.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt lubują się w kłamstwach, pomówieniach i plotkach. Gdy ktoś zalezie im za skórę zniszczą tę osobę nieprzychylnymi pogłoskami na jej temat. Jeśli zaś będą chciały osiągnąć jakąś korzyść, chętnie posuną się do szantażu, wykorzystując jakieś poufne informacje czy zdjęcia zrobione z ukrycia. Mogą też kłamać na twój temat, tak po prostu. Dla zabawy.

Ryby

Ryby są chyba najbardziej niebezpiecznym typem, bo w życiu nie posądziłoby się ich o skłonności psychopatyczne. To takie delikatne, czułe i empatyczne osoby! W dodatku naprawdę czarujące i interesujące. W praktyce Ryby świetnie potrafią wykorzystać to, w jaki sposób są odbierane przez otoczenie i zrobić wojnę podjazdową. Wykorzystywanie wszystkich wokół przychodzi im bez trudu, w dodatku mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że jest przez Rybkę wodzony za nos.