- Markle wywołała właśnie kolejny skandal. Tym razem kontrowersyjna księżna złamała protokół, wybierając zbyt odważną kreację na urodziny królowej Elżbiety - napisał "The Sun". - Królewska tradycja zabrania kobietom odsłaniania ramion i jakiegokolwiek eksponowania ciała.

Po raz kolejny brytyjskie media wytknęły Meghan jej pochodzenie. Napisano, że jest Amerykanką i podkreślono, że pochodzi ze średnio sytuowanej rodziny. Zaczęto ją porównywać do Kopciuszka. Być może sama księżna Sussex nie zdawała sobie sprawy z tego, że każdy jej krok będzie po ślubie z Harrym śledzony. Przy tak dużej presji bardzo łatwo o najdrobniejsze potknięcie. To może być bardzo stresujące i frustrujące...

9 czerwca w Wielkiej Brytanii świętowano 92. urodziny królowej Elżbiety II. Tego dnia odbyła się parada w centrum Londynu, tzw. "Trooping the Colour" z udziałem 1400 żołnierzy, 200 koni i 400 muzyków. Po raz pierwszy wśród rodziny królewskiej zadebiutowali świeżo upieczeni małżonkowie: książę Harry i jego żona - księżna Sussex.